Strona główna » Kraje pozostałe » Hiszpański kemping zatrudni 67 osób
 
 
Praca sezonowa
Niemcy
Na zbiory do Niemiec
Włochy
Francja
Austria
Holandia
Hiszpania
Skandynawia
Kraje pozostałe
Europa

Uwaga! Wszystkie teksty
pochodzą z dwutygodnika:
"Praca i Nauka za granicą".
Oszukany, oszukana
29.04.2013r.
Kemping Bayona

Hiszpański kemping zatrudni 67 osób

Kelnerzy, recepcjoniści, kucharze, osoby sprzątające, ogrodnicy, sprzedawcy, ratownicy, ochroniarze... mogą znaleźć pracę w ośrodku wypoczynkowym w Galicji nad Oceanem Atlantyckim. „Cámping Bayona Playa” poszukuje 67 pracowników na sezon letni.

Kemping położony jest nad uroczą zatoką w turystycznej miejscowości Baiona (prowincja Pontevedra) na wybrzeżu galicyjskim. Letni kurort poza stałą obsługą całoroczną (osiem osób), w sezonie letnim zwiększa zatrudnienie, aby być przygotowanym na przyjęcie w okresie wakacyjnym ok. 1,5 tys. turystów.

Od 35 lat zawsze w marcu kemping rozpoczyna nabór, oferując cały wachlarz miejsce pracy. Są potrzebni pracownicy wykwalifikowani tacy jak ratownicy wodni, ochroniarze ośrodka, ale także osoby sprzątające, pomocnicy kucharzy. Jest zapotrzebowanie także na kelnerów, ogrodników, ekspedientki, ale także konserwatorów tzw. „złote rączki” (peones mantenimiento).

Ośrodek nie precyzuje wymagań i nie podaje proponowanych zarobków. Punktowana będzie zapewne znajomość języków obcych oraz doświadczenie w branży.

Nabór będzie trwał do maja. Do tego czasu można wysyłać swoje CV. Dane kontaktowe: CAMPING BAYONA PLAYA, e-mail: , tel: 986350035, Fax:986352952

Hiszpanie spodziewają się, że w tym roku utrzyma się turystyczny boom i moda na Hiszpanię. Ubiegły rok był jednym z trzech rekordowych w historii kraju Cervantesa pod względem liczby turystów odwiedzających tutejsze plaże i kurorty. W 2012 roku Hiszpanię wybrało jako miejsce spędzenia wakacji 58 mln. osób. Turyści wydali na miejscu 57 mld. euro, co też stanowi rekordową sumę.
om

 

Porady prawne
Niemiecki paszport
Adwokaci polskojęzyczni w Niemczech
Niemieckie przepisy
Sonda
Czy uważasz, że Polska powinna znieść wszelkie ograniczenia przy zatrudnianiu Ukrainców?