Strona główna » Hiszpania » 600 kobiet do zbioru truskawek
 
 
Praca sezonowa
Niemcy
Na zbiory do Niemiec
Włochy
Francja
Austria
Holandia
Hiszpania
Skandynawia
Kraje pozostałe
Europa

Uwaga! Wszystkie teksty
pochodzą z dwutygodnika:
"Praca i Nauka za granicą".
Oszukany, oszukana
21.09.2007r.
600 kobiet do zbioru truskawek

POLSKA-HISZPANIA | Stowarzyszenie “Santa Maria de la Rabida” za pośrednictwem Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Olsztynie prowadzi nabór pań na zbiór truskawek w prowincji Huelva. To szansa dla bezrobotnych i poszukujących pracy kobiet w wieku 20-45 lat.

| Stowarzyszenie “” za pośrednictwem Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Olsztynie prowadzi nabór pań na zbiór truskawek w prowincji Huelva. To szansa dla bezrobotnych i poszukujących pracy kobiet w wieku 20-45 lat.
Panie powinny mieć dobrą kondycję fizyczną, potrafić przebywać w grupie przez dłuższy czas, a także posiadać doświadczenie w pracy w rolnictwie. Wyjazd nastąpi na początku 2008 r. na minimum trzy miesiące. Czas pracy będzie wynosił 6,5-8 godzin dziennie, wynagrodzenie – 34 EUR/dzień netto. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie usytuowane na terenie gospodarstw rolnych, pokrywa również koszty podróży do Hiszpanii.

Kandydatki z całej Polski mogą zgłaszać się do 15 listopada do WUP w Olsztynie (tel. 089-5227900) lub ewentualnie do Powiatowych Urzędów Pracy na terenie województwa warmińsko-mazurskiego.

mil


 

Porady prawne
Niemiecki paszport
Adwokaci polskojęzyczni w Niemczech
Niemieckie przepisy
Sonda
Czy uważasz, że Polska powinna znieść wszelkie ograniczenia przy zatrudnianiu Ukrainców?